,

Jak vybrat ten správný nábytek pro Váš hotel?

Výběr správného nábytku do značné míry určuje, jak se u nás cítí naši hosté a zda se k nám v budoucnu rádi vrátí. Proto je vhodné plánovat výběr nábytku na základě předem stanovených kritérií.

Je důležité, aby nábytek byl tak pohodlný, jako i odolný a při tom i stylový. Nejdůležitější je myslet na ty kousky, bez kterých se žádný hotel neobejde, jako je postel, pohovka, židle a stůl. Koneckonců, nikdo se necítí komfortně a dobře v takovém prostředí, kde po 5 minutách sezení tlačí opěrka židle, noha stolu se kýve, nebo je čalounění opotřebované nebo děravé.

Vezmeme postupně ty nejdůležitější aspekty: bytelnost, funkce, pohodlí a design.

Zabraňte nepříjemnostem – ušetříte spoustu peněz 

Za prvé, přemýšlejte o tom, že hotelový nábytek bychom chtěli používat dlouhodobě, proto v každém případě zvolte nábytek z takového materiálu, který je bytelný, látka je kvalitní, netrhá se po krátkém použití. U postele a čalouněné židle je velmi důležité zvážit, kvalitu potahové látky a konstrukce, protože tyto vlastnosti nábytku určují jejich odolnost a výdrž. Ani z Vaší strany, ani ze strany hosta není vhodné, když se pod hostem zlomí noha židle, nebo se utrhne potah čalounění. Nemluvě o finanční zátěži neustálé opravy poškozeného nábytek.

Dále zvažte způsoby použití vybraného nábytku a souvisejících aspektů. Například pohovka je silně vystavena nečistotám a poškození. Vyleje se nápoj, zadře se látka od knoflíků na kalhotách, a další nebezpečí, které číhá na nábytek. Proto je nutné, abyste vybrali potah, který je vyroben z odolného materiálu proti oděru, je odolný proti vodě a nečistotám, nebo se lehce čistí. U stolu se zaměřte hlavně na to, aby byly lehce variabilní. Musí uspokojit i náročnější klienty, kteří vyžadují více prostoru.

Kromě odolnosti a praktičnosti není zanedbatelné ani pohodlí. Je důležité skloubit bytelnost a pohodlí! Zároveň je dobré, když nemusíme obětovat pohodlí na úkor designu. Hledáme elegantní, minimalistický, sofistikovaný nebo extravagantní nábytek nebo jakoukoliv kombinaci těchto vlastností designu. Čím širší výběr máme k dispozici, o to exkluzivněji umíme zařídit prostor hotelu. Je proto velmi důležité si vybrat výrobce a distributora nábytku, který má širokou škálu možností, kde si  můžeme vybrat ty správné produkty a dokonale se přizpůsobit jejich jedinečným potřebám.

V termínu, ve velkém množství za bezkonkurenční cenu – důvěryhodný prodejce nábytku je poklad!

Výběr spolehlivého dodavatele není lehký úkol. Je důležité vybrat si partnera, který se na Vás nedívá jako na průměrného zákazníka, ale neustále naslouchá Vašim jedinečným požadavkům a představám, a pak poskytuje rady, návrhy a alternativní nápady, což Vám napomůže k výběru dokonalých kousků nábytků. Není zanedbatelný ten fakt, že dokáže plnit své závazky ve velkém a v krátké dodací době.

Dublino Gastro & Hotel Prague 2018 Oktober

Dublino je významným hráčem v prodeji gastro nábytku ve střední Evropě. Od Německa přes Českou  republiku, Rakousko až po Rumunsko spolupracujeme s tisíci hotely, restauracemi, kongresovými centry a nespočtem dalších partnerů. O naší působivé a široké škále nábytku a jeho kvalitě i  spolehlivosti se můžete i osobně přesvědčit na mezinárodní výstavě FOR GASTRO & HOTEL v Praze ve dnech 4.-7.10.2018, kde Vás ve vlastním stánku srdečně přivítá kolektiv Dublino.

Rádi Vás přivítáme v pavilonu: PVA EXPO PRAHA (Beranových 667, 199 00 Praha 9) HALA 1, sektor 1D, stánek 1D 12 a seznámíme Vás se širokou nabídkou našich produktů a s novinkami na trhu!

Při příležitosti návštěvy našeho stánku Vám při první objednávce na zařízení Vaši provozovny poskytneme 10% slevu z celkové hodnoty nákupu.

 

Do té doby se můžete podívat na náš sortiment nábytku zde:

Hledáte současné trendy? Podívejte se na naše nejnovější produkty!

Chtěli byste vidět speciální nabídku našich zlevněných produktů? Klikněte pro speciální nabídku!

Chtěli byste ještě jiný nábytek? Podívejte se na náš kompletní sortiment!