Proč si pro naše restaurace vybrat kovový nábytek?

Great Club Bratislava Dublino

Obecně platí, že ať už je to náš domov, nebo restaurace, dřevěný nábytek představuje klasickou elegantní linii a kovový nábytek je ztělesněním moderního a trendy designu. Samozřejmě, že mince má také dvě strany: nábytek s kovovým rámem může mít konzervativní design a v závislosti na materiálu a barvě tkaniny je možné přizpůsobit kovové židle a stoly i klasické restauraci.

Great Club Bratislava Dublino

Níže jsme shromáždili některé argumenty, že bez ohledu na to, jaký styl restaurace, kavárny, hotelové či jiné restaurace máme, víme proč zvolit nábytek s kovovým rámem pro vaše zařízení.

  1. Nábytek s kovovým rámem je odolný 

Kov je odolnější než jiné materiály používané pro interiérové ​​vybavení (dřevo, plast, tkaniny atd), takže tyto židle a stoly nám mohou sloužit velice dlouho s náležitou péčí a údržbou, navíc bez velkého úsilí.

  1. Kovový rám je všestranný a trendy

Kov může být snadno opracován, takže design nábytku je omezen představivostí. Proto, jak bylo uvedeno v úvodu, kovový nábytek se může hodit téměř do každého prostoru. Exkluzivní interiér v dublino stylu nabízí moderní pojetí kovových židlí, křesel a stolů.

  1. Bezpečný kov

Děláte si starosti, který nábytek přežije v politováníhodném požáru, nebo poškození vodou: dřevo nebo kov? Tento aspekt může mít zvláštní význam pro instituce, jako jsou školy, komunitní prostory, kuchyně a velké obchodní prostory. Obvykle je lehká mobilita kovových rámů charakteristickou součástí, kterou byste měli při nákupu zvažovat.

  1. Kovový nábytek je šetrný k životnímu prostředí

Samozřejmě, jen málo lidí mluví o tom, že kovový nábytek je šetrný k životnímu prostředí, protože tato surovina nevytváří zbytečné odpady, které mohou škodit (například jako u zpracování dřeva) a nepotřebují také žádné lepidlo, nebo jinou chemikálii.

  1. Kovový nábytek je “přátelský k domácím mazlíčkům” ve všech ohledech

Z jedné strany nemůže být kov napaden plísní a nebo jinými škůdci a na stranu druhou nemůže být poničen drápky a nebo zuby domácích mazlíčků.

Přitahuje nás váš zájem. Podívejte se na náš nejnovější interiérový nábytek, nebo si vyžádejte cenovou nabídku!