,

6 rozhodujících aspektů pro úspěšné a útulné stravovací zařízení

zařízení pro stravování

Restaurace, ať už je to restaurace, cukrárna nebo kavárna, není jen o jídle a pití. Nepůjdeme jen do restaurace, protože chceme potlačit náš hlad nebo protože usneme, pokud se nedostaneme k dobrému silnému espresso. Komfortní a komunitní gastronomický zážitek je přinejmenším tak silným důvodem, proč přijdete na tato místa.

Jaká je zkušenost restaurace, kde je kvalita jídel prvotřídní, ale nábytek je opotřebovaný, používán a nepohodlný? Taková místa jsou většinou ignorována. Nebo z jiného hlediska – kolik je jemnější zmrzlina nebo dezert, které jeme na pěkně zařízené slunečné terase …

Význam jídla, nápojů a služeb je zřejmý, ale skutečnost, že hosté mají silný vliv na atmosféru a vybavení restaurace, nelze ignorovat.

Výzkum se zapojením spotřebitelů

Tato hypotéza je podpořena experimentem, ve kterém výzkumný tým uspořádal restauraci v typickém italském stylu – národní vlajky, kostkované ubrusy, malé stoly, italské menu, středomořské symboly a barvy. Navzdory skutečnosti, že nabídka zůstala stejná jako v původní restauraci, jídla byla pro hosty autentičtější. Prostředí mělo zřetelný dopad na jejich chování a v důsledku nálady na místě bydlí více svých dezertů – i když bychom mohli říci, že jsou to “italští”.

Jak navrhneme naše venkovní vybavení?

Když je tedy vybavena jednotka pro pohostinství, doporučuje se pečlivě zvážit a skládat prostředí, ať už je to vnitřní prostor nebo terasy jarní a letní sezóny. V útulné, komfortní a sofistikované lokalitě se host cítí jako zvláštní, zůstává delší dobu, objednává více, očekává se, že se vrátí nebo rozšíří dobrou zprávu – prostě plnější zážitek.

Otázka je zřejmá – jaké aspekty je třeba vzít v úvahu v závodě. Navíc, jak bude tato cateringová jednotka poskytovat tento komplexní zážitek. Následující tipy vám pomohou.

Styl a nálada

Interiér i exteriér jsou důležitým determinantem stylu restaurace. Je to opravdu dobré, pokud máte soudržnost s jídlem a potenciálním publikem. Nezáleží na tom, jestli uspořádáme elegantní kavárnu v centru města nebo cukrárny na nábřeží. Na Dublinské kolekci naštěstí nabízí širokou škálu stylů, takže mohou nabídnout řešení téměř jakémukoliv cateringovému zařízení.

Osvětlení, světla

Atmosféra je nepochybně silně ovlivněna světelným uspořádáním, včetně například přírodního osvětlení terasy nebo zahrady. Možnosti jsou v některých případech samozřejmě omezené, orientace restaurace nebo kavárny se opravdu nemění.

Je to dobrý nápad pracovat s teplými světly, vytvářet osvětlení domů, přátelské, příjemné, zdůrazňovat výhody a pomáhat udržet si tu nezapomenutelný čas.

Jedinečnost a uspořádání

Vedle dobře navrženého stylu může jedinečnost také pomoci vyniknout zbytku místa. To není vždy požadavek, ale není těžké dosáhnout a může mít mnoho výhod.

Stěna zdobená barevnými fotografiemi nebo fotografiemi, roh zdobený designovým nábytkem, speciální umělecká díla – a my jsme již “vyhozili”. Není potřeba je potlačit, ale na chvíli je potřeba něco udělat, abyste zastavili hosta, který se vám líbí nebo co si můžete představit s telefonem.

Různé prostory s různým stylem nebo barevným nábytkem mohou dobře zaplnit.

Například, v jedné polovině místnosti, vyšší židle a stoly pro rychlé nápoje – ačkoli v jakési uspořádání. Na druhé straně restaurace jsou pohodlnější křesla křesla pro delší rozhovory, kávu, a na zahradě je kovové pokožky, báječný klasický styl zařízení pod deštníky.

Barvy

Barvy rezonují s značkou, určují styl a výrazně ovlivňují atmosféru prostředí. Vytvoření vášeň pro jídlo a nápoje závisí na této jednoduché věci. Pokud jsou stěny a vybavení v harmonii s celkovým obrazem značně zkreslené, místo je pro hosty méně přitažlivé.

Elegance a pohodlí

Tyto dva faktory mohou být jak jeden, tak i druhý, což je dobré řešení.
Pokud je elegance důležitější, buďte čistý, přímý nábytek, ať už v klasickém nebo moderním stylu. Kromě vybavení byste měli věnovat pozornost i příslušenství – svíčku nebo květ na stole, vášeň a nádobí, jasné barvy, veškerou pomoc.

Pokud se zaměříte na pohodlí, dostanou se do popředí dobře polstrované, prostorné křesla a sedací křesla.

U prvních židlí se jedná o židle Natoly, pro ty doporučujeme model Letia.

Efektivní využití prostoru

Místo by mělo vypadat dobře, ale také stojí za to trávit čas na funkcionalitu, uspořádání a využití prostoru. V zahradních místnostech a terasách jsou praktické zábradlí, které lze sklopit mechaniky a mohou být skládané (skládací) nebo skládací židle.

Výstupní modely Dublin byly navrženy s těmito úvahami, vyberte si z naší jarní / letní kolekce 2018!

 

nebo