,

Máte zájem o kvalitu a eleganci? Vyberte si z naší nabídky dřevěných židlí a křesel

Gatto Matto Bratislava

Dřevěné židle byly vždy základním nábytkem a dokonce ani před sto lety nebyla představena žádná jiná židle jak dřevěná. Dřevo je snadno přístupné, dobře opracovatelné, vhodné pro manipulaci a také je velmi trvanlivé. Dřevěný nábytek a doplňky ze dřeva jsou přirozené a působí teple a útulně. Právě proto jsou tak oblíbené u většiny lidí.

KDE NEJLÉPE VYNIKNOU DŘEVĚNÉ ŽIDLE?

Můžeme s jistotou říci, že dřevěná židle se hodí do každého prostoru. Je to zejména proto, že dřevěná židle má různorodou škálu povrchových úprav. Můžeme ji natřít na matnou černou, lesklou stříbrnou nebo klidně docílit designu opotřebovaného dřeva. Tvar židle může být rovněž různorodý, od klasického obyčejného tvaru až po jakékoliv zahnutí, zakřivení nebo jakékoliv vyřezávání v libovolném vzoru.

Dobré dřevo dokáže vždy skvěle vyniknout stejně jako kvalitní kůže. Dokonce i nejjednodušší dřevěná židle dokáže poskytnout stylový výsledný efekt při správném umístění.

Pokud uvažujeme o dřevěné židli v klasické barvě, máme na výběr jen z odstínů hnědé, které vyniknou ať už v minimalistickém stylu baroka, nebo v moderním designu. Dublino poskytuje dostatečně velký výběr židlí, které se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Dřevěné židle je možné kombinovat i s jiným nábytkem. Dají se doladit k modernímu stolu s kovovým rámem, designovým plastovým nábytkem případně s jiným dřevěným nábytkem. Skvěle zapadají do restaurací, hotelových pokojů ale i na všechny akce jako bankety nebo svatby. Ideálním doplňkem k téměř každému barovému pultu jsou dřevěné barové židle. Pokud chceme doladit a sjednotit prostor, který je postaven nebo vyzdoben hlavně přírodními materiály jako dřevo, kámen nebo cihla, obsahující okrasné rostliny ve větším množství, je těžké si představit jinou židli jako právě dřevěnou.

DUBLINO VYRÁBÍ ŽIDLE Z BUKOVÉHO A DUBOVÉHO DŘEVA. TYTO DRUHY DŘEVA JSOU PEVNÉ A KOMPAKTNÍ, ALE JSOU TAKÉ DOSTATEČNĚ FLEXIBILNÍ NA VÝROBU.

O výrobky z bukového dřeva je mimořádný zájem hlavně pro jeho jednotný, neutrální vzhled. Bukové dřevo je o něco méně tvrdší než dubové dřevo, ale má vynikající odolnost vůči teplu a světlu. V nábytkářském průmyslu se používají dva druhy dubu, a to dub červený a dub bílý. Bílý dub je lehčí, ale jeho vzor má výraznější design než tmavší červený dub. Ze dřeva používaného v nábytkářském průmyslu se používá dubové dřevo v největším množství. Bukové i dubové dřevo je možné lakovat, mořit nebo namalovat na jakoukoliv barvu, ale už samotný přirozený vzhled dřeva působí velmi esteticky a umí skvěle vyniknout. Dublino nabízí dřevěné židle v přírodním provedení, mořené nebo lakované.

 

nebo